Vyrábíme eurookna v licenci firmy eokno s označením Domino, která jsou výsledkem více jak desetiletého vývoje. Při výrobě se používá rohový spoj na rybinové spojky.

Srovnávacími pevnostními zkouškami na Vysokém učení technickém v Brně – Ústav kovových a dřevěných konstrukcí, bylo potvrzeno, že spoj je pevnostně plně srovnatelný s čepovaným spojem klasických eurooken. Takto provedený spoj má řadu nesporných výhod je vodotěsný a nemění svoji délku při změně vlhkosti, nedochází k porušení povrchové úpravy dřeva.

 

Okapnicový sytém U4 a U3 vyvinut v eOknu, je výhradně používán pouze v eurooknech DOMINO. Bezkonkurenčně nejlepší systém ochrany před povětrnostními vlivy. Zlepšuje tepelně-izolační parametry spodku rámu a křídla. Barevné provedení světlý bronz, stříbrná, bílá a v dřevodekorech afromorsia, pínie, kaštan a mahagon.

  

Přiznaná spára v čepovaném spoji rámu, křídla, sloupků je ve spodní části okna, i když je po impregnaci ošetřena trvale pružným tmelem, nejnáchylnější místo k narušení povrchové úpravy.

Konstrukce termookapnice - priklady vad:

  

Vnitřní dveře a zárubně dodávame foliované a dýhované od firem Sapeli a Solodor.

Dveře a obložky z masivu vyrábíme ze smrku, borovice, dubu, buku.